Simple Safe Storage

Simple Safe Storage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 3.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RJ Backup, Inc.

Simple Safe Storage, önemli dosyalarınızı otomatik olarak yedekleyebileceğiniz ücretsiz bir yedekleme programıdır.

Simple Safe Storage, kullanıcıların kendileri için önem arz eden dosyalarını yedekleyebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir dosya yedekleme programıdır.

Program yardımıyla sahip olduğunuz SFTP sunucuları üzerine dosyalarınızı ücretsiz ve güvenli bir şekilde yedekleyebileceğiniz gibi ayrıca kullanıcılara sunulan ücretli depolama alanı paketlerinden ihtiyacınız olanını satın alarak da dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü gayet sade ve şık olan program sürükle bırak yöntemini desteklemektedir. Bu sayede gerekli FTP sunucusu ayarlarını yaptıktan sonra dosyalarınızı yedeklemek için tek yapmanız gereken şey; yedeklemek istediğiniz dosyalarınızı program penceresi üzerine sürükleyerek bırakmaktır.

Yedekleme işlemlerini program içerisinde yer alan zamanlama aracı yardımıyla istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Belirli zaman aralıklarından otomatik olarak yedek almanıza olanak sağlayan zamanlama aracı gerçekten çok kullanışlıdır.

Sizin için önemli olan dosyaları, kendi SFTP sunucularınız üzerine elle veya belirli zaman aralıklarında otomatik olarak yedekleyebileceğiniz ücretsiz bir program olan Simple Safe Storage'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.