Skateboard Party 3

Skateboard Party 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 189
  • DOSYA BOYUTU 563.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ratrod Studio Inc.

Skateboard Party 3, Windows cihazlarınızda oynayabileceğiniz en kaliteli grafik ve oynanışa sahip kaykay oyunu.

Skateboard Party 3, arkadaşlarınızla birlikte, dünya genelinde oyunculara karşı veya tek başınıza oynayabileceğiniz farklı oyun modları içeren kaykay oyunu. Ratrod Studio tarafından geliştirilen ve platformun en iyi kaykay oyunu diyebileceğim yapımda profesyonel kaykaycı Greg Lutzka göz çarpıyor.

Ratrod Studio’nun seri haline gelen popüler kaykay oyununun sonuncusunda kapak yıldızı olarak profesyonel bir ismi görüyoruz. Grafiklerin iyileştirildiği, kontrol sisteminin de yenilendiği devam oyununda kariyer yapabiliyor, süre sınırlaması olmaksızın farklı hareketler keşfederek pratik yapabiliyor, online modda arkadaşlarımıza veya tanımadığımız oyunculara meydan okuyabiliyor, kombo hareketler yaparak puan toplamaya çalışıyoruz. Modların her biri ayrı heyecan ve zamanı unutturuyor.

Oyunda 16 kaykaycı arasından seçim yapabiliyoruz. Kaykaycıları lisanslı ürünlerle farklılaştırabilmemiz bildiğiniz üzere Skateboard Party’nin öne çıkan özellikleri arasında. Özelleştirme demişken, kontrol sistemini de kendimize göre değiştirebiliyoruz. Tabii ki bir Windows oyunu olduğundan herhangi bir oyun kontrolcüsüyle oynama seçeneği de sunuluyor.