Sky Gamblers: Air Supremacy

Sky Gamblers: Air Supremacy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 296
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Namco Bandai Games

Sky Gamblers: Air Supremacy, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu bir savaş uçağı simülasyon oyunudur.

Sky Gamblers: Air Supremacy şimdiye kadar oynamış olduğunuz tüm savaş uçağı oyunlarını size unutturarak farklı bir deneyim yaşatacak olan üç boyutlu bir savaş uçağı simülasyonu oyunudur.

Tek kişilik senaryo modu ve çoklu oyuncu seçenekleriyle Android cihazlarınız üzerinde aralıksız bir aksiyon yaşamanızı sağlayacak olan oyunu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Konsol kalitesinde bir oynanışı mobil cihazlarınız üzerinde sizlere sunan Sky Gamblers: Air Supremacy ile göklerin hakimi olmaya çalışırken, eminim ki oyunun kaliteli grafiklerine ve akıl almaz atmosferine kendinizi kaptırmadan duramayacaksınız.

Hem tek kişilik senaryo hem de çoklu oyuncu modu içerisinde oyun severlere farklı birçok seçenek sunan oyun, farklı heyecanlar yaşamak isteyen oyuncuları bu sayede kendisine bağlamayı başarıyor.

Sky Gamblers: Air Supremacy'de bölümler içerisinde kazandığınız başarılar doğrultusunda sahip olduğunuz yeteneklerinizi geliştirebilir ve farklı bir sürü jet uçağını kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Göklerin gerçek hakiminin kim olduğunu herkese göstermeye çalışacağınız ve soluksuz aksiyon içeren Sky Gamblers: Air Supremacy'i mutlaka denemenizi öneriyorum.