SkyPath

SkyPath

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ImagesHack.us

Başarılı resim yükleme ve paylaşım sitesi olan ImageShack, iOS platformu için SkyPath uygulamasını yayınladı. Uygulama farklı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Yılların başarılı resim yükleme ve paylaşma servisi olan ImageShack, başarısını mobil platformda da sürdürmek için SkyPath adında bir uygulama geliştirmiş. Geliştirilen bu uygulama servisin tüm özelliklerini kullanıcıya sunarken artı olarak farklı özellikler de eklenmiş. SkyPath sayesinde iOS kullanıcıları cihazlarındaki tüm resimleri bu uygulama ile ImageShack ortamına yükleyebiliyor.

SkyPath bir nevi fotoğraflar için bulut depolama alanı görevi görüyor ve bu alanı istediğiniz şekilde kullanmanızı sağlıyor. Yüklenen resimler için uygulama üzerinden klasör oluşturma ve silme işlemleri yapılabiliyor. Bu sayede hesabınız ile sürekli etkileşim halinde olan uygulama favori görseller gibi özellikleri de sunuyor. Son olarak yüklediğiniz resimleri uygulama üzerinden ImageShack linkleri sayesinde istediğiniz mecrada ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.