Skyscanner Hotels

Skyscanner Hotels

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,110
  • DOSYA BOYUTU 32.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Skyscanner.net

Skyscanner Hotels uygulaması sayesinde Android akıllı telefon ve tabletlerinizden kolayca otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Skyscanner Hotels uygulaması, Android akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi kullanarak en kolay yoldan otel bulma ve rezervasyon işlemlerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor. Bu alanda oldukça deneyimli olan ve uzun süredir uçak rezervasyonları hizmeti veren Skyscanner tarafından hazırlanmış olması sayesinde size en uygun oteli zamanında bulabileceğinizi söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanırken direkt olarak gideceğiniz konum ve tarihi belirledikten sonra otellerin verdikleri teklif ve seçeneklere hemen göz atabiliyorsunuz. Bu konuda daha net bir karar verebilmeniz için tabii ki kullanıcıların otellere verdikleri puan ve yorumları görüntüleme imkanınız da oluyor. Dolayısıyla en iyi ve uygun fiyatlı oteli bulmak daha kolay hale geliyor ve otellerdeki boş yerler konusunda da bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Eğer birden fazla otel arasında kaldıysanız bu otelleri direkt olarak karşılaştırabileceğiniz bir kıyaslama menüsü de uygulama içerisinde mevcut. Otellerin resimleri, çevre görünümü, haritadaki yeri ve en düşük fiyatları sorunsuzca gösterildiği için oldukça fazla detaya küçük telefon ekranlarında bile sahip olabildiğinizi söyleyebilirim.

Seçiminizi yaptıktan ve otelinize karar verdikten sonra rezervasyonunuzu Skyscanner Hotels uygulamasından çıkış yapmadan hemen uygulama içerisinden tamamlayabiliyor ve böylece otelinizi ayarlama işini sonlandırıyorsunuz. Uygulamanın oldukça kolay kullanılabilen ve basit bir arayüzü olduğu için bu işlemler sırasında pek zorlanacağınızı da sanmıyorum.