Slender: The Eight Pages

Slender: The Eight Pages

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32,440
  • DOSYA BOYUTU 62.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Parsec productions

Slender: The Eight Pages'ı oynarken gerilmemek ve korkmak elde değil. Zorlu yaratığa karşı ne kadar başarılı olabilirsiniz?

Slender: The Eight Pages özellikle korku oyunlarını sevenler tarafından oldukça beğenilecek bir oyun ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunda bir söylentinin peşinden gidiyoruz ve efsanelerdeki bir yaratığın, Slenderman'in peşine düşüyoruz. Slenderman ince, uzun ve siyah takım elbise giyen bir yaratık ve yüzü bomboş bir şekilde dolaşıyor. Kollarını uzatıp kısaltabilen yaratığa bakacak olursanız hafızanızı kaybediyorsunuz ve ekranınızda fotografik ve video bozulmalar meydana geliyor.

Özellikle ormanda karşınıza çıktığında oldukça korkutucu olabilen Slenderman, oyunun zaten ormanda başlaması nedeniyle daha da korkutucu hale geliyor. Oyundaki amacımız ormanın farklı yerlerinde bulunan sekiz sayfayı bulmak ve bu arayış sırasında yanınızda sadece el feneriniz var.

İlk başladığınızda oldukça sakin ve sessiz olan çevreniz, sayfaları buldukça daha da karışıyor ve Slenderman'in sizin peşinize düşmesi nedeniyle sürekli olarak garip sesler duymaya başlıyorsunuz. Sadece el feneriniz olduğu ve pili tükendiği için onu dikkatli bir şekilde kullanmalı ve aralarda kapatmalısınız. Slenderman'in yüzüne direkt olarak bakacak olursanız ise maalesef tüm hafızanız kayboluyor ve ölüyorsunuz.

Kontroller ise WSAD kombinasyonu ve sol-sağ fare tıklamaları olduğu için oldukça basit. Hızlı koşmak için shift'e basabilir, zoom yapmak için Q ve E tuşlarını kullanabilirsiniz. Hem heyecanlı hem de korkutucu olan oyun ilk bakışta basit gibi gelse de bir süre sonra zorlaştığından çok daha ilgi çekici hale geliyor. Slenderman'e bakmamanın o kadar kolay olduğunu da düşünmeyin.