SlideShare

SlideShare

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 248
  • DOSYA BOYUTU 4.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SlideShare Inc.

Farklı konularda hazırlanmış profesyonel sunumlara ulaşabileceğiniz SlideShare'i tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SlideShare uygulaması ile devasa slayt kütüphanesi artık cebinizde. Teknolojiden iş dünyasına uzanan geniş bir skalada dilediğiniz konu başlığında slayt gösterilerine erişim sağlamanızı sağlayan buy uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için Facebook veya LinkedIn hesabınızı kullanabilirsiniz.

Uygulama sadece kaynaklara erişim sağlamanızı sağlamıyor aynı zamanda beğendiğiniz sunumları sosyal medya kanalları üzerinden paylaşmanıza da olanak tanıyor. Uygulamayı kullanarak erişim sağladığınız sunumları tam ekran modunda sunuabilirsiniz.

SlideShare 16 milyon tekil ziyaretçiye ve 15 milyondan fazla upload oranına sahip. Bu zengin kaynaktan faydalanmak ise bu uygulama sayesinde çok kolay ve hızlı. Uygulama son derece şık görünen bir arayüze sahip. Kullanım olarak da çok rahat. Sunumlara erişim veya görüntüleme sırasında herhangi bir problemle karşılaşmıyorsunuz.

Genel olarak faydalı bir uygulama olarak niteleyebileceğim SlideShare'i farklı konularda hazırlanmış profesyonel veya amatör sunumlara ulaşmak için kullanabilirsiniz.