Slim ICS

Slim ICS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,262
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Slim ROMS

Sadece gerekli özellikleri sunarak daha hızlı bir Android deneyimi sunan Slim ICS'yi ücretsiz olarak cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Android tabanlı bir akıllı telefona sahipseniz, çok sayıda işlev ve ince ayar seçeneği sunan Slim ICS ROM’u ile daha hızlı bir Android deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilmesi ve bağımsız geliştiriciler tarafından yayınlanan farklı Android işletim sistemlerini yükleyebilme açısından oldukça önemli bir işletim sistemi olan Android en iyi kullanıcı deneyimi sunuyor. Google Apps ile birlikte gelen Slim ICS de, çok sayıda işlev ve ince ayar seçeğini içinde barındıran, sadece gerekli özellikleri sunarak daha hızlı bir ICS deneyimi sunuyor.

Siyah bir arayüze sahip olan Slim ICS, favori uygulamalarınız için multitask özelliği bulunduruyor. Kilit ekranında da özelleştirebileceğiniz uygulamalar sayesinde ekran kilidini açmadan çeşitli uygulamalara giriş yapabiliyorsunuz. Özelleştirilebilir ve hızlı ayarlar seçeneği sunan bildirim ekranı, kilit ekranı kısayolları, akıllı kamera çekim modu ve daha pek çok işlevsel özellik sunan Slim ICS, telefonunun orijinal arayüzünden sıkılıp farklı tatlar denemek isteyen kullanıcıların oldukça hoşuna gideceğini düşünüyorum.

İndirme bağlantısında Android 4.4 tabanlı ROM’lardan cihazınıza uygun olanını indirerek, ROM’u kolayca indirip yükleyebilir, daha hızlı bir ICS deneyimine canlı olarak tanıklık edebilirsiniz.