Smart Home Security WardenCam

Smart Home Security WardenCam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 133
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WardenCam360

Smart Home Security WardenCam bir mobil güvenlik kamerası uygulamasıdır

Smart Home Security WardenCam eğer kullanmadığınız eski mobil cihazınızı değerlendirmek ve bir güvenlik kamerası olarak kullanmak isterseniz işinize yarayabilecek bir güvenlik kamerası uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Smart Home Security WardenCam temel olarak düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü oluşturmanızı mümkün kılıyor. Smart Home Security WardenCam ile bir köşede duran eski Android cihazınızın kamerasını güvenlik kamerası gibi kullanabiliyorsunuz. Bu sayede evde veya iş yerinizde olmadığınız durumlarda gözünüz arkanıda kalmıyor. Smart Home Security WardenCam kullandığınız Android cihaz bir bebek kamerası veya evcil hayvanlarınız için bir hayvan kamerası olarka kullanılabiliyor.

Smart Home Security WardenCam içerisindehareket dedektörü özelliği barındırıyor. Bu özellik sayesinde kamerada görüntü algılandığında video kaydı başlıyor. Ayrıca kullanıcılara mobile cihazlarında bildirimler veya e-postalar gönderilerek alarm veriliyor. Bulut tabanlı depolamayı destekleyen Smart Home Security WardenCam video kaydını Dropbox üzerine yaparak güvenlik kamerası görüntülerinize istediğiniz yerden, istediğiniz cihaz üzerinden erişimm imkanı veriyor.

Smart Home Security WardenCam'ın dikkat çeken bir diğer özelliği çift taraflı iletişim özelliği. Güvenlik kameranızla izlediğiniz kişi veya evcil hayvanlarınızla sesli iletişim kurabilmeniz mümkün.

Gece görüş özelliğine sahip olan Smart Home Security WardenCam düşük ışık alan ortamlarda kayıt yapabiliyor. Uygulamaya Gmail hesabınızla giriş yaptıktan sonra uygulamayı Dropbox hesabızla birleştiriyorsunuz.

Smart Home Security WardenCam'ın indireceğiniz bu ücretsiz versiyonu 24 saatlik deneme sürümü olarak sunuluyor. Premium versiyonu satın alarak uygulamayı sınırsız kullanabiliyorsunuz.