Smart Phone Lock

Smart Phone Lock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 107
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MirageStack

Smart Phone Lock, Android cihazlar için geliştirilmiş üst düzey bir kilit ekranı uygulamasıdır.

Herkesin telefonu kendine özeldir ve başkaları tarafından kurcalanmasından kimse hoşlanmaz. Çevrenizde akıllı telefonlarınızın içeriğini merak eden insanlar da mutlaka vardır. Artık sizi bu dertten kurtaracak zeki bir kilit ekranı geliştirildi: Smart Phone Lock

Kilit ekranı akıllı telefonlarımızın olmazsa olmaz diyebileceğimiz özelliklerinden sadece biri. Smart Phone Lock sayesinde çevremizdeki meraklı gözlerden ziyade güvenlik yönü ağır basan bu özelliği daha üst düzey hale getirmek mümkün oluyor. Bunu nasıl gerçekleştireceğimize gelirsek, her dakika değişen şifremiz için çeşitli algoritmaları kullanabiliyoruz. İki adet yöntemimiz var. Bunları kullanabilmek için telefonun tarih ve saat ayarlarına iyi bakmamız gerekiyor. Birincisi, telefonumuzda saat 05:20'yi gösteriyor diyelim. Şifremiz 0520+10 şeklinde oluyor. Yani 0530 kodu ile giriş yapabiliyoruz. İkincisi ise tarih ve saatin tam tersini girerek gerçekleşiyor. Aynı örnek üzerinden gidecek olursak 05:20'yi gösteren saatimizde şifremiz 0250 oluyor. Bunların ayarlamalarını uygulama ekranından kendiniz yapabilirsiniz. 

Herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda ise önceden oluşturacağınız yedek kilit kodu sayesinde telefonunuza ulaşabilirsiniz. Yanlış kod girmek için 3 hakkınız olduğunu da belirtmek gerekiyor. 

Android cihazlarınıza indirebileceğiniz bu kilit ekranı uygulaması ile güvenliğiniz artık emin ellerde olacak. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Smart Phone Lock'u denemenizi mutlaka öneririm.