Smart RAM Booster

Smart RAM Booster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,332
  • DOSYA BOYUTU 1.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Root Uninstaller

Android telefonunuzdaki hafızayı daha verimli kullanarak performans artışı yakalamak için bu ücretsiz uygulamayı indirin.

Smart RAM Booster uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerde sık sık yaşanan hafıza sıkıntılarını giderebilmek için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi ve işini oldukça iyi yerine getiriyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan uygulama temel olarak 4 düzeye ayrılıyor ve bu düzeyler agresif olarak arkada çalışan uygulamaları kapatmaktan daha hafif önlemlere kadar değişiyor.

Hem otomatik olarak sürekli ram arttırmaya çalışma modu hem de manuel olarak kullanabileceğiniz widget modu sayesinde dilerseniz ne kadar hafızaya ihtiyacınız olduğunu uygulamaya bırakabilir, dilerseniz de hemen kendiniz cihazınızın hafızasını boşaltabilirsiniz. Türkçe desteği de sunan uygulamanın cihazınızda dikkate değer bir performans artışı sağlayacağı kesin.

Ayrıca tuttuğu istatistikler sayesinde tepkileri cihazınıza özel hale gelen uygulama, her cihazda ve kullanım şartlarında farklı şekilde işleyebiliyor ve böylece telefon ile tabletinizin olabildiğince yüksek bir performansta çalışmasına yardımcı oluyor.