Smart TV Remote

Smart TV Remote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,999
  • DOSYA BOYUTU 0.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici adiroid

Smart TV Remote ile telefonunuzu Samsung televizyonunuzun kumandası olarak kullanabilirsiniz

Smart TV Remote, Samsung marka televizyonunuzu cep telefonunu uzaktan kumanda olarak kullanma yoluyla kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir Android kumanda uygulamasıdır.

Samsung TV ile yerel kablosuz ağ üzerinden bağlantı kuran uygulama orjinal uzaktan kumandada olan bütün fonksiyonlara sahiptir. Kanal değiştirme, ses ayarlama, kaynak seçme, smart fonksiyonları renkli tuşlar ve diğer tuşlar uygulamada yer almaktadır. İsterseniz numara yazarak kanallara gidebilir, isterseniz yönlendirme tuşlarıyla sonraki veya önceki kanala geçebilirsiniz. Bunun yanında kanal listesini açarak kanal simgelerine tıklayarak kanallara geçiş yapabilmektesiniz.

Samsung'un B, C, D ve E serilerinde çalışabilen kumanda uygulaması uzaktan kumandaların çok ergonomik olmayan yapısı düşünüldüğünde oldukça işe yaramaktadır. Televizyonda internete erişirken kumandadan oldukça zor olan yazı yazma Smart TV Remote ile daha kolay hale gelmektedir. Uygulamanın eski Android sürümleri ile de çalışabiliyor olması uygulamayı kullanmadığınız eski Android telefonunuzla da kullanabilmenize imkan tanımaktadır.

Yaratıcı bir fikir olan Smart TV Remote kumandanız arızalandığında sizi yeni kumanda temin etme derdinden kurtarabilecek bir uygulamadır.