Smooth Operator!

Smooth Operator!

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 86
  • DOSYA BOYUTU 387.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Beardo Games LLC

Smooth Operator! mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir öpüşme oyunudur

Smooth Operator! öpüşme yeteneklerinizi (!) zorlu bir teste sokmanıza imkan tanıyan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir öpüşme oyunu olan Smooth Operator!'da bizi vıcık vıcık bir oyun tecrübesi bekliyor. Smooth Operator!'a kahramanımızı seçerek başlıyoruz ve sonrasında partnerimizle en çılgın öpüşmeleri yapmaya çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için ekrandaki yönergeleri izleyerek belli hareketleri gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bu hareketleri ne kadar başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirsek o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Smooth Operator! dilerseniz tek başınıza oynayabileceğiniz, dilerseniz aynı iOS cihaz üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oynayıp ortak bir şekilde öpüşmelerinizle etrafa ışıltı saçabileceğiniz bir oyun. Oyunda hareketleri doğru bir şekilde gerçekleştikçe etrafın şenlendiğine tanık olabiliyorsunuz. Farklı mekanlarda öpüşebilmenize de imkan tanıyan oyunun dil kullanımında sınır tnaımadığını belirtmekte fayda var.