Snark Busters: All Revved Up

Snark Busters: All Revved Up

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alawar Entertainment, Inc.

Snark Busters: All Revved Up mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Snark Busters: All Revved Up eğer bulmaca çözme yeteneklerinize güveniyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil macera oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snark Busters: All Revved Up'da Jack Blair adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Dünyaca ünlü profesyonel bir yarışçı olan Jack Blair bir gün çok ilginç bir yaratıkla karşılaşıyor ve bu yaratık onun bütün hayatını değiştiriyor. Yaratığa ulaşabilmek için kariyerini bir kenara iten Jack Blair gerçek dünya ile ilüzyonlarla dolu bir dünya arasında geçiş yapıyor. Biz de ona bu fantastik macerada eşlik ediyoruz ve eğlenceye dahil oluyoruz.

Snark Busters: All Revved Up'da aynalardan geçerek farklı boyutlara yolculuk ediyoruz ve bu boyutlarda hedefimiz olan yaratığa erişmeye çalışıyoruz. Maceramızda ilerleyebilmek için ise çeşitli bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

Snark Busters: All Revved Up point & click oyunlarındaki klasik yapıyı kullanıyor. Bulmacaları çözmek için etrafınızı araştırıyorsunuz ve gizli ipuçlarını ve eşyaları keşfetmeye çalışıyorsunuz. Yeri gelince de bu ipuçlarını ve eşyaları kullanarak hikaye boyunca ilerliyorsunuz.