Snes9x EX

Snes9x EX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 119
  • DOSYA BOYUTU 1.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Robert Broglia

Snes9x EX mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir SNES emülatörüdür

Snes9x EX eğer 90'lı yıllarda Nintendo'nun bir hayli popüler olan oyun konsolu SNES'te oynadığınız oyunları mobil cihazlarınızda oynamak isterseniz faydalanabileceğiniz bir emülatör.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir SNES emulator uygulaması olan Snes9x EX temel olarak eskiden televizyonlara bağladığımız SNES - Super Nintendo Entertainment System oyun konsolu üzerinde oynadığımız oyunların Android işletim sistemi üzerinde çalışmasını sağlayan bir yardımcı araç. Hatırlanacağı üzere SNES, Super Mario başta olmak üzere, Street Fighter, NBA Jam, Contra, Earthworm Jim, Castlevania, Mortal Kombat, Final Fantasy, Ninja Turtles, Donkey Kong, Mega Man, Zelda oyunlarını evlerimizde oynamamızı mümkün kılmış bir oyun konsoluydu. İşte bu eğlenceli oyunları Snes9x EX ile Android cihazınızda da oynayabilirsiniz.

Snes9x EX ile sahip olduğunuz oyun ROM dosyalarını Android cihazınıza kopyaladıktan sonra emülatör içerisinden bu ROM'ları çalıştırabilirsiniz. Snes9x EX, klasik SNES kontrol cihazınının yön ve aksiyon tuşlarını dokunmatik kontrollere dönüştürüyor ve oyunları bu dokunmatik kontrolleri kullanarak oyanayabiliyorsunuz. Emülatör oyunları kaydetmenize ve geri yüklemenize de imkan vermekte.

Snes9x EX ile zip dosyalarının içerisinde sıkıştırılmış olan veya açık haldeki .smc, .sfc, .fig ve .1 formatındaki oyunları oynayabilirsiniz.