Soda World

Soda World

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SOULGAME INFORMATION CO LTD

Soda World, Android işletim sistemine sahip tabletleriniz ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Soda World, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Şirket yönetip zengin olduğunuz bu oyunda paraya para demeyeceksiniz.

İşte karşınızda zengin olmak için eşsiz bir fırsat. Soda World oyununda bir içecek şirketi işletecek ve zengin olacaksınız. Diğer insanlara değişik aromalı içecekleri satacak ve bunun sonucunda da daha fazla para kazanacaksınız. Soda şişelerini doldurun, değişik aromaları sodalar üretin ve insanlara pazarlayın. Müşterileriniz memnun kaldığı taktirde sizden daha fazla alışveriş yapacak ve böylece daha fazla gelir elde edeceksiniz. Şirketiniz büyüdükçe üretimleriniz de artacak ve işleriniz daha fazla zorlaşacak. Tam anlamıyla bir patron rolünü üstlendiğiniz bu oyunda keyifli zamanlar geçireceksiniz. Her yaştan bireyin severe oynayabileceği oyunda egzotik tatları da müşterilerinize sunmanız gerekiyor. Ayrıca şirketiniz yükseldikçe şehrinizin kalitesi de artıyor ve insanlar sizin sodalarınızı tatmak için sizi ziyaret ediyor. Oldukça eğlenceli olan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Soda World oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.