Solo QR Code Scanner

Solo QR Code Scanner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,730
  • DOSYA BOYUTU 0.34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NewBorn-Town

Solo QR Code Scanner, QR kodlarını kolayca okutma işlemini yapmanızı sağlayan yararlı bir Android QR kod okutucu uygulama.

Solo QR Code Scanner, adından da tam olarak ne yaptığını anlayabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması. Solo Launcher uygulamasının eklentisi olarak geliştirilen uygulamanın QR okutucusuna Solo Launcher uygulamasının arama çubuğundan direkt erişim sağlayabiliyorsunuz.

Yararlı ve pratik bir uygulama olan Solo QR Code Scanner, minimal bir tasarım sahip. Bu nedenle oldukça ufak boyutlu bir uygulama. Eğer işiniz gereği ya da kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli QR kodu okutmanız gerekiyorsa, bu uygulama sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

QR kod ve barkod okuma görevini gören uygulamayı kullanmadan önce Solo Launcher uygulamasını da indirmeniz gerekiyor. Uygulama adının üzerine tıklayarak Solo Launcher uygulamasını da hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

Basit ama bir o kadarda yararlı olan uygulamanın günümüzde her akıllı telefon ve tablette olması gerektiğini düşünüyorum. Eğer launcher uygulaması kullanmak istemiyorsanız farklı bir QR kod okuma uygulaması deneyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz Solo QR Code Scanner uygulamasının sizi memnun edeceğini düşündüğüm için kullanmanızı tavsiye ederim.