Sonic Racing Transformed

Sonic Racing Transformed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,331
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SEGA

Sonic Racing Transformed baş döndürücü bir yarış oyunudur

Sonic Racing Transformed, SEGA'nın yarattığı en ünlü kahramanlardan olan Sonic ve arkadaşlarının maceralarını konu alan oldukça eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Sonic Racing Transformed'de Sonic veya Sonic dünyasındaki diğer kahramanlardan birini seçerek yarışa katılıyoruz ve rakiplerimizi geçerek yarışta birinci olmaya çalışıyoruz. Sonic Racing Transformed bize sadece sıradan bir araba yarışı tecrübesi sunmuyor, oyunda kullandığımız araçlar bir anda karada giden arabalardan havada süzülen jet motorlu uçaklara ya da su üzerinde giden sürat teknelerine dönüşebiliyor. Oyunun bu yapısı Sonic Racing Transformed'e canlılık ve heyecan katıyor. Oyundaki yarış pistleri de bu dinamik yapıya uyum sağlıyor ve bize sürprizler sunuyor.

Sonic Racing Transformed yüksek kaliteli grafikleri ve baş döndürücü bölüm tasarımlarının yanısıra bize oyunu hem tek kişilik hem de çok oyunculu olarak oynayabilme olanağı sağlıyor. Facebook hesaplarını destekleyen oyun, oyunda arkadaşlarımızla yarışırken arkadaşlarımızın üzerinde Facebook profil resimlerini görüntüleyebiliyor.

Sonic Racing Transformed oyunculara farklı kontrol şemaları sunuyor ve oyunu tercihlerine göre oynayabilme imkanı sunuyor.