Space Racing 3D

Space Racing 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 363
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 3DGames

Space Racing 3D, farklı uzay gemileri ile yarıştığınız hiçbir sınırın olmadığı hareketli bir yarış oyunudur.

Space Racing 3D, etkileyici grafik ve ses efektleri ile benzersiz bir uzay yarışı deneyimi sunan ücretsiz bir oyundur. Yer çekimine karşı koyduğunuz ve hiçbir kuralın geçerli olmadığı bu uzay yarışı oyununda çeşitli silahlarla donatılmış birbirinden hızlı uzay araçlarını yönetiyoruz.

Uzay istasyonları, uzaylı dünyası, birlik gemisi gibi büyüleyici mekanlarda geçen oyunda hepsi yükseltilebilir 9 farklı uzay aracı kullanıyor ve 40’dan fazla pistte yarışma imkanı buluyoruz. Yarışları birinci tamamlayarak ilerliyor, her yarış sonrası yeni bir uzay gemisinin kilidini açıyor veya mevcut araçlarımıza füze, kalkan gibi çeşitli güçlendiriciler ekleyebiliyoruz.

Kariyer, Kurtulma ve Takip adını taşıyan 3 oyun modu içeren oyunda ister cihazınızı eğerek isterseniz transparan kontrolleri kullanarak uzay araçlarını yönlendiriyoruz. Hızlanma butonu ile rakiplerinizi birden geride bırakabilir, Roket butonu ile uzay araçlarına saldırabilir, Kalkan butonu ile de savunma moduna geçiş yapabilirsiniz. Oynaması basit ama keyifli bir oyun sizleri bekliyor.

Eğer klasik araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız, farklı oynanışa ve görsellere sahip bu oyunda cihazınızda kesinlikle yer vermelisiniz.