Spartan Fist

Spartan Fist

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 86
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glass Bottom Games

Spartan Fist indir, sonra günlerde aksiyon oyunları arasında en çok aranan kelimelerden.

Spartan Fist, kendine has bir tarzı olan dövüş oyunlarından bir tanesi.

Spartan Fist unvanını geri almak için mücadele ettiğimiz oyunda amacımız şan, şöhret ve servet peşinde koşarak, adından en çok söz ettiren dövüşçülerden bir tanesi olmayı başarmak. Emma Jones adındaki karakterle birlikte sert yumrukların içine gireceğimiz oyun boyunca, türlü kapışmalara ve acımasız dövüşlere müdahil olup, kendimizi geliştirmek için elimizden geleni ardımıza koymayacağız.

Her oyuna girdiğinizde farklı bir arenayla karşılaştığınız, zirveye çıkan yolda bin bir türlü zorlukla karşılaştığınız, esprili ve renkli dünyasıyla sürekli geri gelmek için mücadele ettiğiniz Spartan Fist, son zamanlarda piyasaya sürülen en eğlenceli yapımlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor.

Glass Bottom Games tarafından geliştirilen ve 15 Mayıs 2018 itibarıyla Steam üzerinden yayınlanan bu yapım, ekrana yumruk atma hissi uyandıracak kadar hissiyat uyandıran yapısıyla dikkatleri çekmeyi başarırken, oyuna dair daha fazla bilgi almak ve oynanışını tam anlamıyla kavramak adına hemen aşağıda yer alan videoya bakabilirsiniz. Spartan Fist’in oynanış videosu şöyle: