Special Tactics Online

Special Tactics Online

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 462
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Beast Mode Games LLC

Special Tactics Online kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir taktiksel savaş oyunu

Special Tactics Online stratejik bir yapıyı sıra tabanlı aksiyonla birleştiren ve taktiksel bir oynanış sunan top down shooter türünde bir aksiyon oyunu.

Kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir savaş oyunu olan Special Tactics Online'da bir özel harekat timinin başına geçerek teröristlerin ve suçluların karargahlarına baskınlar düzenleyerek onları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Bu süreçte attığımız her adım önem taşıyor. Gizlice düşman üssüne sızarken yerimizi belli edersek bütün düşmanlar alarma geçebiliyor ve işimiz zorlaşıyor. Bu nedenle düşmanları etkisiz hale getirirken diğer düşmanları da hesaba katmamız gerekiyor.

Special Tactics Online'da özel hareket timimizi oluştururken farklı yeteneklere sahip kahramanları seçebiliyoruz. Oyun kuşbakışı oynanan bir Counter Strike versiyonu gibi düşünülebilir; fakat kahraman sınıfı seçme imkanı oyuna daha taktiksel bir yapı kazandırıyor. Kimi kahraman keskin nişancı tüfeklerini kullanmada, kimisi makinalı tüfekleri kullanmada, kimi de pompalı tüfek gibi silahları kullanmada usta. Ayrıca sis bombaları gibi ekipmanlar oyunun kaderini belirleyebiliyor. Oyun boyunca para kaznaarak yeni silahlar satın alabiliyoruz ve PvP modunda rakiplerimize karşı yeteneklerimizi test edebiliyoruz.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 256 MB RAM

- Open GL 3.0 desteğine sahip ekran kartı

- 300 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme