Speed Car Escape 3D

Speed Car Escape 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 219
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapinator

Speed Car Escape 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir araba yarışı oyunu.

Speed Car Escape 3D, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir araba yarışı oyunu olarak öne çıkıyor. Hızın ve aksiyonun bir an bile kesilmediği bu oyunda spor arabaların direksiyonu başına geçip tehlikeli yollar üzerinde ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyunda ilginç bir temaya yer verilmiş. Spor arabamızla birlikte engeller ve tuzaklarla dolu bir labirentte kapalı kalmışız. Bu durumdan kurtulmak için hemen işe koyulmalı ve özgürlüğümüzle aramızda duran her şeyi aşmalıyız.

Oyunun en hoşumuza giden noktası aracımız için sunulan upgrade seçenekleri oldu. Motor, direksiyon sistemi, frenler ve süspansiyonlar gibi parçaları zamanla güçlendirebiliyor ve zorlu pistler üzerinde daha rahat aşama kaydedebiliyoruz. Elbette aracın güçlü olması yeterli değil. El becerilerimizin de epey iyi olması gerek.

Speed Car Escape 3D'de üç farklı araç var fakat bunlar ilk başlarda açık değil. Bölümleri geçtikçe açılabilir oluyorlar. Bu araçları açtıktan sonra onları seçebiliyor ve üzerlerinde modifikasyonlar yaparak yolumuza devam edebiliyoruz.

Grafik olarak tatmin edici seviyelerde yer alan Speed Car Escape 3D, araba yarışları ve beceri oyunlarına ilgi duyan herkesin mutlaka göz atması gereken seçeneklerden biri.