Speed Racing 3D

Speed Racing 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,101
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobileCraft

Speed Racing 3D oldukça keyifli bir yarış oyunudur

Speed Racing 3D bize sürücülük yeteneklerimizi konuşturabildiğimiz araba yarışları yapabilme imkanı tanıyan ve Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Speed Racing 3D benzerlerinden biraz farklı bir araba yarışı deneyimi sunmaktadır. Oyunda diğer spor arabalarla yarışmak yerine trafik ile yarışmaktayız. Oyundaki temel amacımız gaza basarak en hızlı şekilde trafikteki araçlara çarpmadan en uzun mesafeyi katetmektir. Bu mücadele her ne kadar kolay grünse de oyun ilerledikçe zorluk seviyesi ve heyecan da artmaktadır.

Speed Racing 3D oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip. Yarış arabamızı trafikteki araçlara ne kadar yakın geçirirsek o kadar çok puan ve altın topluyoruz. Oyun bize farklı ve birbirinden güzel yarış arabası seçenekleri sunmakta. Bu yarış arabalarını kazandığımız altınlarla satın alabilmekteyiz.

Oyunda yarış sırasında toplayabileceğimiz bonuslar mevcut. Bu bonuslar sayesinde arabamızı belli bir süre güçledirmemiz ve daha yüksek puan toplayabilmemiz mümkün. Oyunun grafikleri de oldukça yeterli seviyede. Görsel olarak tatmin eden oyunda sürekli değişen temalar oyuna renk katıyor.