Speed Roads 3D

Speed Roads 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,560
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Florentina Küster

Speed Roads 3D çok iyi bir performans göstermese de denemek isteyebileceğiniz türden bir simülasyon oyunu.

Speed Roads 3D Android kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir. Fakat her ne kadar bir simülasyon oyunu gibi gösterilse de Speed Roads 3D vasatı aşamayan grafik kalitesi ile bu kategorinin iyileri arasında yer alamıyor. En nihayetinde bir simülasyon oyunundan beklenen özellikler arasında kaliteli grafiklere sahip olması beklenir.

Oyunda farklı arazi tipleri bulunuyor. Arazilerin modelleme kalitesi beklenen seviyenin altında kalıyor. Çoklu oyuncu modu sunan Speed Roads 3D’de isterseniz arkadaşlarınızla da mücadele edebilirsiniz. Gece, gündüz, sis, yağış ve kar gibi doğa olaylarını da eksik etmeyen oyunda zorlu yollar üzerinde seyahat ediyor ve aracımızla hedef noktasına ulaşmaya çalışıyoruz.

Ekranda yer alan ileri ve geri butonlarının yardımıyla aracımızı yönlendirebiliyoruz. Kamerayı ise sağ üstte yer alan kamera ikonuna basarak değiştirebiliyoruz. Genel olarak çok kaliteli bir oyun deneyimi sunduğunu söyleyemeyeceğim fakat simülasyon oyunları hoşunuza gidiyorsa belki göz atmak isteyebilirsiniz.