Spesoft Windows 8 Start Menu

Spesoft Windows 8 Start Menu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,506
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spesoft

Spesoft Windows 8 Start Menu ile Windows 8'e klasik başlat menüsü ekleyebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Spesoft Windows 8 Start Menu, Windows 8'e başlat menüsü ekleme konusunda size yardımcı olacak kullanışlı ve ücretsiz bir başlat menüsü programıdır.

Microsoft Windows 8'i yayınladığında Windows işletim sistemiyle özdeşleşmiş klasik başlat menüsünün yeni işletim sisteminde yer almayışı birçok kullanıcının tepkisine neden olmuştu. Kullanıcılar başlat menüsü olmadığı için eski alışkanlıklardan ötürü yeni işletim sistemini pratik bir şekilde kullanamamaktaydı. Windows 8'in metro arayüzünün de dokunmatik ekranlarda daha verimli çalışacak şekilde tasarlanması masaüstü kullanıcılarının bu arayüzde güçlük çekmesine neden oluyordu.

Bu sebeplerden ötürü kullanıcılar klasik başlat menüsü programlarını geri getirebilmek için 3. parti yazılımlara başvurmaktaydı. İşte Spesoft Windows 8 Start Menu sıkıntı yaşanan bu Windows 8 başlat menüsü konusunda kullanıcıların yardımına koşan bir program. Windows 7'de yer alan klasil başlat menüsünün birçok fonksiyonuna sahip olan Spesoft Windows 8 Start Menu arayüzü eski alışkanlıklarımızı değiştirmeden Windows 8'i kullanmamıza imkan tanıyor.

Kolay bir şekilde bilgisayarınıza yüklenip kaldırılabilen Spesoft Windows 8 Start Menu Windows'un temel işleyişini değiştirmemekte, diğer başlat menüsü yazılımları gibi sisteme müdahale etmemektedir. Bu sayede sistemi yormadan başlat menüsünü size sunan program düşük kaynak kullanımına sahiptir. Programın sunduğu sabitleme desteği programı benzerlerinden ayırmakta.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz: