SpinMe Alarm Clock

SpinMe Alarm Clock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,150
  • DOSYA BOYUTU 2.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Abdulla Al-Shurafa

SpinMe Alarm Clock uygulaması ile Android cihazlarınızda sizi kesinlikle uyandıracak bir alarm uygulamasına sahip olabilirsiniz.

SpinMe Alarm Clock uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının uyanmak ve yataktan kalkmak için kullanabilecekleri en etkili alarm uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Onu diğer pek çok alarm uygulamasından ayıran noktaya gelmeden önce temel özelliklerine kısaca bir değinelim.

Uygulamada birden fazla alarm kurma şansınız var ve içerisinde gelen pek çok alarm sesi sayesinde beğendiklerinizi kolayca kullanabiliyorsunuz. Arayüzünün basit ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde hem alarm kurarken hem de çalan alarmları kapatırken bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

SpinMe Alarm Clock uygulamasında alarmları klasik bir şekilde kapatmak mümkün değil ve başarılı bir şekilde uygulamanın sesini kapatabilmek için yataktan kalkmalı, kendi çevrenizde bir kaç defa dönmelisiniz. Her ne kadar uygulamayı kandırmaya çalışacak ve yatakta kapatmaya çalışacak kullanıcılar olsa da bunun pek başarılı olduğunu da söyleyemeyiz.

Dolayısıyla siz yataktan kalkana kadar asla susmayacak ve gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyecek bir uygulamayla karşı karşıya olduğunuzu belirtmek gerek. Onlarca alarmı bile kapatarak uykuya devam etme alışkanlığı olan kullanıcıların kesinlikle denemeleri gereken uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Eğer yeni ve etkili bir alarm uygulaması arayışındaysanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.