Sprinkle Islands Free

Sprinkle Islands Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,754
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mediocre

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda keyifle oynayabileceğiniz Sprinkle Islands Free, bağımlılık yapan bir zeka ve bulmaca oyunu.

Ödül oyunları, yangın söndürme ve su fiziği öğeleriyle bezeli bulmacalarıyla geri dönen Sprinkle yepyeni maceralara atılmaya hazır!

Oyunda güzelliklerle dolu Titan adaları, tutuşan çöp yığınlarıyla yerle bir olmaya başlıyor. Masum Titan halkının çıkan yangınları bir an önce söndürmesi ve köylerini kurtarması gerekiyor. Tabi ki bunun için sizin yardımınıza ihtiyaçları var.

Sezgilerinizi kullanarak ve küçük dokunuşlarla itfaiye aracınızı kontrol ederek, yangınları kontrol altına almalısınız. Ancak bazı yangınlar ulaşılması oldukça güç yerlerde. Bu bölgelere ulaşabilmek için karşınıza çıkan asansörleri, değirmenleri, engelleri ve daha fazlasını kullanarak suyun akışına yön vermeli, bulmacaları çözerek yangına ulaşmalısınız. Kaynaklarınız oldukça sınırlı olduğundan, suyunuzu tasarruflu kullanmalı ve her bölümde daha fazla su biriktirmeye çalışmalısınız.

Sprinkle Islands Free 4 farklı adada geçen toplam 48 zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bölümle karşımıza çıkıyor. İnanılmaz su fiziği öğeleriyle donatılmış olan Sprinke Islands Free, bitmek tükenmek bilmeyen okyanusları, havuzları ve yüzen nesneleriyle fizik kurallarına dayalı bulmaca oyunlarını seven oyuncular için harika bir oyun deneyimi sağlıyor. Her adanın sonunda sularda yaşayan korkunç bölüm sonu canavarlarını alt etmeniz gerekiyor.

Sprinkle Islands Free yenilenmiş dokunmatik kontrolleriyle bulmacaya odaklanarak, hedefinizi kolaylıkla su bombardımanına tutmanıza da olanak sağlıyor.

Yaklaşık 8 milyon oyuncu tarafından keyifle oynanan Sprinkle’dan sonra Sprinkle Islands Free da oyun severlerin kalbindeki yerini alacak gibi görünüyor. En kısa zamanda oyunun bu geliştirilmiş versiyonunu Andoid işletim sistemine sahip cihazlarınıza yükleyerek eğlenceye katılmanızı tavsiye ediyorum. Sprinkle Islands Free’nin, görsel detayları ve animasyonlarıyla vazgeçilmezleriniz arasına gireceğine inanıyorum.