Stand O'Food 3

Stand O'Food 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 206
  • DOSYA BOYUTU 179 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici G5 Entertainment

Stand O'Food 3, gerçeğe yakın oynanışı, animasyonları ve görselleri ile dikkat çeken zaman yönetimi türünde bir Windows 8.1 oyunu.

Stand O'Food 3, Windows 8.1 üzeri hem tablette hem de bilgisayarda rahat bir oynanış sunan burger servisi oyunu. G5 Entertainment tarafından geliştirilen zaman yönetimi oyununda genç yaşında restoranlar zinciri sahibi olmayı başarmış şef Ronnie’yi kontrol ediyoruz.

Detaylı görselleri ve animasyonları ile öne çıkan Stand O’Food oyununda amacımız Tiseltown’da yer alan restoranımızı olabildiğince büyütmek. Yeni açtığımız restoranımız daha ilk günden müşteri akınına uğruyor. Neyse ki ilk gün yapabildiğimiz tek şey burger hazırlamak. Oldukça az bir kazançla başladığımız oyunda bölüm geçtikçe para kazanıyor ve gece gündüz durmadan çalışarak kazandığımız parayı mutfağımıza yeni malzemeler satın almak ve restoranımızı daha çekici kılmak için harcıyoruz. Her gün kazanmamız gereken miktar artıyor ve gün geçtikçe menü çeşidimiz de artığından işleri yetiştirmede daha fazla zorlanıyoruz. Her müşteri farklı bir sipariş veriyor ve oldukça aceleci olduklarından bir noktadan sonra eliniz ayağınıza dolaşabiliyor.

Koskocaman restoranı tek başımıza işletmeye çalıştığımız oyunda menü hazırlamak ilk başlarda oldukça basit. Fazla çeşit olmadığından birkaç dokunuşla menüyü hazır ediyor ve müşteriyi kızdırmadan sunuyoruz. Ancak restoranımıza içecek makineleri almaya başladığımızda müşterilere bir yandan içeceklerini diğer yandan yiyeceklerini hazır etmemiz gerektiğinden oyun zorlamaya başlıyor. Neyse ki oyuna başlamadan zorluk düzeyini ayarlabiliyoruz.

Sadece üç bölümü ücretsiz olarak oynayabildiğimiz sonrasında satın alım sunan Stand O’Food 3, eğlenceli ancak zaman alan oyunlar arasında. Bol boş vaktiniz varsa veya tatilde mobil oyun oynamayı seviyorsanız indirin derim.