Star Wars: Tiny Death Star

Star Wars: Tiny Death Star

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 430
  • DOSYA BOYUTU 83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LucasArts Entertainment

Star Wars: Tiny Death Star, retro grafikleri ile dikkat çeken eğlenceli bir Yıldız Savaşları oyunu.

Star Wars: Tiny Death Star, kendi Galaksi İmparatorluğunuzu kurabileceğiniz Yıldız Savaşları temalı bir simülasyon oyunu. Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunda tek bir amacınız var o da en büyük Ölüm Yıldızı’nı inşa etmek.

LucasArts imzasını taşıyan Star Wars: Tiny Death Star, özellikle Yıldız Savaşları tutkunlarının kesinlikle oynamasını istediğim bir yapım. Retro tarzı grafikleri ile sizi eskileri götürecek yapımda Yıldız Savaşları gezegeninin karanlık tarafında bulunan İmparator Palpatine ve Dart Vader’a yardım ederek en büyük Ölüm Yıldızı’nı inşa etmeye çalışacak ve gezegenler arassı işleri yöneteceksiniz.

Çok uzaklarda bir gezegende Ölüm Yıldızı inşa etmek için karanlık güçlerde bir yaşam sürdüreceğiniz ve birçok görevde bulunacağınız oyunda karanlık güçlerle birlikte yapabilecekler arasında size para kazandıracak ve halkın yaşamını sürdürecekleri 80 türde Star Wars temalı yapı inşa etmek, aralarında Wookiees ve Ewoks’larında da bulunduğu 30 farklı türde Star Wars Galaksileri vatandaşlarına iş vermek, asileri durdurmakla görevli İmparatorluk birliklerine yardımcı olmak, binbir zorlukla inşa ettiğiniz Ölüm Yıldızı’na sızmaya çalışan casusları ele geçirmek yer alıyor.

Kısa bir öğretici ile başlayan oyun Windows platformunda da ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ancak 50 dolara kadar satın alım içerdiğinden dikkat etmenizi öneririm.