Starbucks Keyboard

Starbucks Keyboard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 125
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Snaps Media

Starbucks Keyboard, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir emoji gönderme uygulamasıdır.

Starbucks Keyboard, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle kullanabileceğiniz bir klavye uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamanın içerisinde yer alan eğlenceli emojier ile zevkli zamanlar geçirebilirsiniz.

Starbucks hayranlarının hemen indirmesi gereken bir uygulama olan Starbucks Keyboard, bünyesinde barındırdığı özel emojileri ile mesjalarınızın daha eğlenceli gözükmesini sağlayacak. Duyguları anlatmanın en basit yolu olan yeni emojileri telefonunuza eklemenizi sağlayan uygulama tüm platformları destekliyor. Uygulama aynı zamanda tüm sosyal medya uygulamalarıyla uyumlu çalışıyor. Benzersiz bir deneyimi kullanıcılarına sunan Starbucks Keyboard, duygularınızı anlatmanın en eğlenceli yolu olmaya aday. Resmi Starbucks logolarıyla donatılan emojiler arasında kahve yudumlayan adamdan tek boynuzlu ata kadar her türlü emoji yer alıyor. İlerleyen zamanlarda emoji kapasitesini daha da arttıracak olan uygulamayı mutlaka denemelisiniz. 

Starbucks Keyboard, uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlar için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.