StealthApp

StealthApp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 618
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Angtrim

StealthApp, WhatsApp üzerinde gelen mesajları gönderen kişinin okuduğunuzu anlamadan okumanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

StealthApp, adında da anlayacağınız üzere biraz gizlilik içerek 3. parti bir Android WhatsApp uygulaması. Android telefon ve tabletlerinize yükleyebileceğiniz bu uygulama, WhatsApp kullanıcılarının gelen mesajları gönderen kişinin okuduğunuzu anlamadan okuyabilmenizi sağlıyor.

Bildiğiniz üzere WhatsApp'a gelen çift mavi tık ile okuduğumuz mesajlar gönderilen kişi tarafından rahatlıkla görünebiliyor. Fakat bazı durumlarda okumuş olmanıza rağmen karşı tarafın bunu görmemesini isteyebilirsiniz. İşte tam bu aşamada devreye giren StealthApp, sizi WhatsApp'a sokarak mesajları okumanızı ve bunun karşı taraf tarafından görünmemesini sağlıyor. Özetle bu uygulama üzerinden okuyacağınız WhatsApp mesajları karşı tarafa okundu olarak iletilmiyor. Karşınızdaki kişi mavi tikleri göremiyor.

3. parti olan bu WhatsApp uygulaması resmi bir WhatsApp uygulaması olmamakla birlikte sadece mesja okumakla sınırlı. Yani bu uygulama üzerinden mesaj gönderimi gerçekleştiremiyorsunuz. Bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız mutlaka deneyin derim.