StepShot

StepShot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 138
  • DOSYA BOYUTU 15.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shot Solutions

StepShot, herhangi bir prosedürü vakit harcamadan ayrıntılı olarak anlatmanızı sağlayan bir programdır.

StepShot, herhangi bir prosedür için hızlıca rehber hazırlama programıdır. Bir programı çalıştırmak ve kullanmak için, StepShot aracılığıyla, PDF, HTML, RTF, JPG formatlarında, ayrıntılı açıklamalar ve talimatlar dosyası hazırlamanız mümkün.

Bu program sayesinde bilgiyi, kolay ve hızlı şekilde bir belge haline getirebilir, sonra da öğrencilerinizle, iş ortaklarınızla, müşterilerinizle, yakınlarınızla ya da çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz. Örneğin, StepShot ile Outlook’un nasıl yapılandırıldığını anlatan bir dosya hazırlayarak öğrencilerinize gönderebilirsiniz. Facebook ya da Picasa’daki fotoğraflarınıza nasıl erişildiğini anlatan bir dosyayı annenize gönderebilirsiniz. Bunun için pahalı araçlara ihtiyacınız yok. Ayrıca bunu yaparak zamanınızı da korumuş olursunuz.

StepShot, ayrıntılı ve adım adım rehber oluşturmanızı sağlayan, güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır. Bu ayrıntılı anlatımı yaparken dikkatiniz dağılmayacak. Çünkü StepShot, herhangi bir bilgisayar kılavuzunun her adımını düzenleyen ve kaydeden bir kılavuz yaratma programını tümden yeni bir seviyeye getirir. Sonra tüm talimatları dışa aktarır ve hepsini tek belge olarak kaydeder.