Steve - The Jumping Dinosaur

Steve - The Jumping Dinosaur

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 376
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ivan De Cabo

Steve - The Jumping Dinosaur mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Steve - The Jumping Dinosaur eğer mobil cihazınızda internet yokken yapabilecek bir şeyler arıyorsanız bu boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilecek bir dinozor oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Steve - The Jumping Dinosaur, aslında Google Chrome internet tarayıcılarımızda bir siteye bağlanamadığımızda oynayabildiğimiz klasik dinozorlu beceri oyununu mobil cihazlarımıza taşıyor. Steve - The Jumping Dinosaur'da Steve adlı bir dinozoru kontrol ederek karşımıza çıkan engelleri atlatmaya çalışıyoruz. Steve oyun boyunca sürekli koşuyor ve yolunda ilerlerken karşısına kaktüsler çıkıyor. Bu kaktüslere çarptığımızda oyun sonlandığı için zamanında ekrana dokunarak Steve'in zıplamasını sağlamamız ve kaktüsleri geçmemiz gerekiyor. Oyunda ne kadar çok kaktüs atlatırsak o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Steve - The Jumping Dinosaur bir Widget şeklinde çalışabiliyor. Dilerseniz uygulamayı indirip oyunu kendi penceresi üzerinde oynayabiliyor, dilerseniz Android cihazınızın ana ekranı üzerinde açılan küçük bir pencere şeklinde oynayabiliyorsunuz. Bize Nokia 3310 dönemindeki oyunları hatırlatan Steve - The Jumping Dinosaur basit bir şekilde oynanabiliyor ve yüklenebildiği her mobil cihazda rahatça çalışıyor.