Car Racing APK

Car Racing APK

kullanıcı

Car Racing APK Android yarış oyunu ile stok otomobil yarışları mobile geliyor! Farklı oyun modlarında rekabetçi, heyecan verici yarışlar sizi bekliyor.

Stock Car Racing APK Android oyunu yarış türünü seven oyuncuların gözdesi. Stok otomobil yarışını mobile taşıyan yapım, yalnızca Android Google Play’de 50 milyon indirmeyi geçmesiyle büyük başarı elde etmiş mobil yarış oyunu. Araba yarışlarına yeni soluk kazandıran Android oyunu, 100MB altı boyuta rağmen kaliteli grafikler sunmasıyla dikkat çekiyor.

Car Racing APK İndir

Kaliteli grafiklerin ve kusursuz içeriklerin yer aldığı oyunda birbirinden farklı araçları deneyimleyebilecek ve tam anlamıyla gerçek bir yarış atmosferine dahil olacağız. Oyunculara eğlenceli ve bir o kadar da sürükleyici bir oynanış sunan mobil yarış oyunu tamamen ücretsiz olarak oynanıyor.

18’den fazla farklı aracın yer aldığı oyunda çok sayıda da farklı mod yer almakta. Multiplayer modda gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı kafa kafaya yarışıyoruz. Zorluk düzeyi ayarlanabilir regulation modda daha iyi ödüller almak için yarışıyoruz.

10 tur yarış çıkarmamızı isteyen Ladder modunda gittikçe daha hızlı süren yarışçılarla mücadele ediyoruz ancak ödüller de artıyor. Endurance modu adeta dayanıklılığımızı ölçüyor; tam 400 tur yarışıyoruz.

Hot Lap, tek yarışta en hızlı süreyi elde edip liderlik tablosuna girmeye çalıştığımız mod. Hiç yarış tecrübeniz yok mu? Practice modunda yarış çizgileri üzerinden sürerek arabanızı bir profesyonel gibi nasıl kullanacağını öğreniyorsunuz.

Car Racing APK Oyun Özelikleri

  • Stok otomobil yarışlarına özel arabalar
  • Hız tutkunları için rekabetçi yarışlar
  • Dünya genelinde oyuncularla gerçek zamanlı yarış
  • Dinamik hava koşullarıyla birden fazla pist
  • Gerçekçi araba kazaları
  • Stok araba özelleştirme
  • Stok arabalar için yükseltmeler
  • Kendi sürüş tarzınıza uyması için çeşitli ayarlamalar
  • Gerçek araba sürme simülasyonu
  • Oyun içi para kazanma

Golden era, süper kamyonlardan modern era stok otomobillere 18 farklı araba bulunuyor; aralarından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Favori arabanızı aldıktan sonra 1km - 6km uzunluğunda oval pistlerde yarışlara katılıyorsunuz. Stok arabanızı satın almak, yükseltmek, onarmak, ayar yapmak için oyun içi para kazanmanız gerekiyor. Yeni pistlerin kilidini açtığınızda para ödülü artırılıyor.

Oyun, gerçek zamanlı çok oyunculu (multiplayer) yarışı destekliyor. Bu, ister arkadaşlarınızla ister dünyanın herhangi bir yerinden sizin gibi yarış hastalarıyla gerçek zamanlı yarışabileceğiniz anlamına geliyor. Online yarışlar şampiyonluk puanları ve para kazandırıyor; başarılı olursanız liderlik tablosuna yükseliyorsunuz.

Pist uzunlukları gerçek hayattaki stok araba yarışlarıyla örtüşmüyor. Oyunda pistler biraz daha uzun ve gece gündüz yarışlara katılıyorsunuz. 5 pist seçeneği sunuluyor. Gerçek yarışlarda gördüğünüz olaylar oyunda da yaşanıyor. Yarış esnasında kıvılcım ve dumanlar gibi gözünüze çok fazla detay takılacak.

Başarılı yarışlar çıkardıktan sonra stok arabanızı özelleştirme şansına erişiyorsunuz. Takım renkleri, yarış numaraları, kaput çıkartmaları ile stok arabanızı tasarlıyorsunuz. Yarışları kazanmak için arabanızı yükseltmek zorundasınız. Motor, lastikler, şasi, arabanızın genel performansını artıran parçalar. Arabanıza ayar bile çekebilirsiniz. Oyun, yarışları kazanmanız için lastik basınçlarını ve süspansiyon ayarlarını yapmanıza izin veren gelişmiş ayar sistemine sahiptir.

10 milyondan fazla mobil oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Stock Car Racing, Google Play incelemelerinde 5 üzerinde  4.2 gibi bir puan alarak ne kadar başarılı olduğunu da gözler önüne seriyor.

Oyunculara fantastik bir yarış deneyimi sunan yapım her iki platformda da oynanabiliyor. Dileyen oyuncular mobil yarış oyununu şu an indirebilir ve eğlenceli dakikalar yaşayabilirler.