Stok Takip ve Satış İşlemleri Programı

Stok Takip ve Satış İşlemleri Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 831
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ufacık Taşımacılık

Stok Takip ve Satış İşlemleri Programı, işyerinizdeki stoklarınızı ve satışlarınızı takip edebilmeniz için geliştirilen yararlı bir program.

Not: Stok Takip ve Satış İşlemleri Programı yayından kaldırılmıştır, alternatif olarak aşağıdaki programa göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/stok-takip-fiyat-teklifi-hazirlama-cari-kontrol-sistemi/ 

Stok Takip ve Satış İşlemleri Programı, işletmenize ait malzemelerin stoklarını kolayca kontrol altına alabilmeniz ve satış işlemlerini yapabilmeniz için geliştirilen başarılı bir yazılım. Ücretli olmasına rağmen 15 günlük deneme sürümü ücretsiz olarak sunulan program sayesinde işletmenizin diğer şubeleri var ise onların da stoklarını tek bir program üzerinden yönetebiliyorsunuz.

Tam teçhizatlı bir stok kontrol programı olan yazılım aynı zamanda satış işlemleri yapabilme gibi özelliklere de sahip. Stoklarınız ile ilgili ana depodan alt depolara aktarım yapabilir, iade yapabilir, belirli aralıklar seçerek depo sayımı gerçekleştirebilir ve detaylı raporlar alabilirsiniz.

Stok kontrollerinizi düzenli yaparak hazırlıksız yakalanabileceğiniz durumların önüne geçebileceğiniz gibi, müşterilerinizin gözünde de marka imajınızı arttırabilirsiniz. Deponuzda ne var ne yok, hangi ürün bitiyor güncel olarak görmek istiyor ve stok yönetiminizi düzenli olarak gerçekleştirmek istiyorsanız programın deneme sürümünü hemen ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ediyorum. Programı beğenmeniz durumunda satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.