Street Drift 86

Street Drift 86

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Max Power Games

Street Drift 86, Android telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz retro görselli drift yarış oyunu.

Street Drift 86, retro görselleriyle bir dönem başından ayrılamadığımız yarış oyunlarını Android telefon ve tabletlere taşıyan başarılı bir yapım. Oyunu açtığınız vakit gerçekten kendinizi yeni nesil bir mobil cihazda oyun oynuyormuş gibi hissetmiyorsunuz.

Eski oyunları unutamayanlar için yapılan özel yapım yarış oyununda adından da tahmin edeceğiniz üzere arabanızı kaydırarak diğer bir deyişle drift yaparak olabildiğince yüksek puan elde etmeye çalışıyorsunuz.

Hem görsel olarak hem de oynanış olarak benzerlerinden farklılık gösteren Streeet Drift 86 oyununda beş şeritli trafiğin yoğun olduğu bir yolda durmadan drift yaparak ilerliyorsunuz. Arabanız sürekli kayar pozisyonda olduğundan yola dikkatinizi vermeniz son derece önemli. Her an karşınıza araba çıkabiliyor. En kötüsü de yol çok şeritli olduğundan birkaç tane yan yana arabalar arasından geçmeniz gerekiyor. Bu tehlikeli hareketi yaptığınızda ekstra puan kazanıyorsunuz. Arabalara dokunmadan ilerlemeniz de mümkün ancak ne kadar tehlikeli hareket yaparsanız o kadar çabuk ve katlayan puanınız oluyor.

Oyunda arabanın kontrolünü sağlamak için tek yapmanız gereken sağ ve sol yana dokunmak. Ancak bunu yaparken tüm dikkatinizi yola vermelisiniz. Her ne kadar başlangıçta trafikteki arabaların farlarından hangi şeritte yol aldıklarını tahmin edebilseniz de sonradan buna dikkat edecek zamanınız olmuyor ve çok kıvrak hareketler yapmadan ilerleyemiyorsunuz.