Street Racing 3D APK

Street Racing 3D APK

kullanıcı

Street Racing 3D APK Android yarış oyununda sokak yarışlarına katılıyorsunuz. Hız sınırının olmadığı online yarışlarda birinci olmaktan başka şansınız yok!

Android yarış oyunlarından Street Racing 3D APK, mobil oyuncuları hız sınırının olmadığı sokak yarışlarına sokuyor! Birinci sınıf spor arabaları sürdüğünüz oyunda en iyi sokak yarışçısı olmak için mücadele veriyorsunuz.

Street Racing 3D APK İndir

Ücretsiz araba yarışı oyunu Street Racing 3D, gerçekçi grafikleri ve efektleri ile 3D sokak yarışları yapabileceğiniz muazzam bir oyundur.

Alternatifli kontrol seçenekleri ve cezp edici arka fon müzikleri ile oldukça keyifli bir yarış sizleri bekliyor. 10’un üzerinde birbirinden görkemli yarış arabasının yer aldığı bu oyunda, sokak temaları ve asfalt pistlerden oluşan birçok zorlu parkur bulunmaktadır. Ayrıca yarış pistlerinde, farklı arabaların kilitlerini açmakta ve aracın parçalarını yükseltmekte kullanmak üzere toplayacağınız elmaslar yer almaktadır.

Şık ve göz alıcı yarış arabaları ile test sürüşleri yapabilir ve yarışlara hazırlanabilirsiniz. Kontrol modunu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Seçtiğiniz aracı hoşunuza giden renklerde boyayabilir ve çeşitli desenlere sahip renkli çıkartmalar kullanarak aracınıza farklı bir görünüm katabilirsiniz. Ayrıca yarışlarda kazandığınız para ve elmaslar ile arabanın motorunu yükseltmekte sizin elinizde.

Mobil oyun çerçevesinde araba yarışı kategorisinde bulunan ve 10 milyonun üzerinde oyuncu kitlesine ulaşan Street Racing 3D, hız tutkunlarının Android ortamda ücretsiz olarak ulaşabileceği eşsiz bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

Street Racing 3D APK Android Oyun Özellikleri

  • Asfaltı ağlatacağınız sokak yarışları
  • Arkadaşlarınıza meydan okuyun, PvP düzenlenen zorlu yarışlara girin.
  • 30’dan fazla olağanüstü arabayı sürün.
  • Sokakta yüksek hızda araba sürün.
  • Hız için drift yarışlara katılın.
  • Sokakların en hızlısı olmak için yarışın.
  • Arabanızı oluşturun, çıkartmalar, boyalar, tekerlek vb. ile mükemmel görünümü sağlayın.
  • Mümkün olduğunca fazla coin ve elmas toplayın.
  • Yüksek hızda yarış modu
  • PvP etkinliklerini kazanın, harika ödülleri alın.

Her yarışı kazanmak için elinizde en iyisi olması gerekiyor. Daha iyi bir yarışçıyla karşılaşacağınız zamanlar olacak ama bu ikinci sırayı almanız gerektiği anlamına gelmiyor. Her yarışı kazandığınızdan emin olmak için yapabileceğiniz birçok numara var.

Yapmaktan kaçınmanız gereken ilk şey nitronuzu yarışın ilk aşamalarında kullanmak. Rakiplerinizin büyük bir hata yapacağı zaman geldiğinde nitroyu kullanabilirsiniz.

Yanlarından geçerken rakiplerinize çarpabilirsiniz. Bunun biraz adaletsiz veya sportmenlik dışı olduğunu düşünebilirsiniz ancak oyun size bunu yaptığınız için ekstra puan verecek. Rakiplerinize çarpmak onları ciddi hızda yavaşlatır ve yarışta avantaj elde etmenizi sağlar. Her yarışı kazandıktan sonra ödülleri toplamayı ve arabanızı yükseltmek için kullanmayı unutmayın.

Yeterli kaynağa sahip olduğunuzda yeni bir araç satın alabilirsiniz ancak arabanızı yükseltmek size yarış esnasında rakiplerinizin önüne geçmeniz için daha fazla araç sağlar. Aracınızı yükseltmeye başlamak için ödüller toplamanız, birçok yarış yapmanız gerekiyor.