Studious

Studious

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Braden Young

Android cihazlarda öğrencilerin kullanabileceği bir uygulamadır.

Öğrencilik dönemi, özellikle de üniversitedeyseniz, hayatınızın en güzel dönemidir. İstediğiniz her şeyi yapabildiğiniz, ev geçindirmek gibi dertlerinizin olmadığı bu dönemden alabileceğiniz en çok zevki almak da sizin elinizdedir.

Tabi artık bütün alanlarda olduğu gibi öğrenciliği kolaylaştırmak için de bir çok mobil uygulama geliştirilmeye başlandı. Studious da işte bunlardan bir tanesi. Öğrencilerin, özellikle de kafası dağınık olup, dikkatini zor toplayanların çok seveceğini düşündüğüm bir uygulama.

Bu uygulama size  ödev ve sınavlarınızın yaklaştığını bildirir, böylece hiçbir ödevi ya da sınavı unutmaz, zamanında hazırlanmak için bir şans yakalamış olursunuz. Ayrıca uygulamanın bir diğer, hatta en güzel özelliği ise derslerdeyken telefonunuzu sessize almasıdır.

Çok basit gibi görünen bu özellik hayat kurtarabilir. Çünkü bazen insan telefonunun sesini kısmayı unutabilir ve dersin ortasında rezil olabilir. İşte bu durumu engellemek bu uygulama ile sizin elinizde. Tek yapmanız gereken derslerinizin ve sınavlarınızın detaylarını uygulamaya girmek.

Aynı zamanda da kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.