StudyBlue

StudyBlue

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • DOSYA BOYUTU 7.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici StudyBlue

Ders çalışırken ezber yapmakta zorlanıyorsanız, StudyBlue uygulamasında oluşturacağınız testler aracılığıyla kendinizi sınayabilirsiniz.

StudyBlue uygulaması ile kendi kelime kartlarınızı oluşturarak alıştırma, ezber ve tekrar işlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Eski zamanlarda etkili bir öğretim nesnesi olan okuma fişlerinin daha modernize edilmiş hali olan StudyBlue, kendi testlerinizi oluşturup daha kolay bir şekilde ders çalışmanızda yardımcı oluyor. Örneğin, İngilizce kelimeler ezberlemeniz gerekiyor ve bu kelimelerin sayısı oldukça fazla diyelim. Hemen yeni bir flaş kart oluşturma ekranına gelip, kelimeleri anımsatacak fotoğraflarla birlikte kelimeleri ekleyebiliyor, bu şekilde testler oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz testleri daha sonra kendinizi test etme amacıyla kullanabilir, isterseniz de diğer kullanıcıların oluşturmuş olduğu testleri çözerek etkili bir şekilde ders çalışabilirsiniz.

Çözmüş olduğunuz test sonlandığında doğru ve yanlış sayınızı göstererek, ne kadar başarılı olduğunuzu da gösteren uygulama kendinizi test etmenizde büyük yardımcınız olacak. Şık ve kullanışlı bir arayüze sahip olan StudyBlue uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.