Stunt Rally

Stunt Rally

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,039
  • DOSYA BOYUTU 907.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stunt Rally Team

Stunt Rally ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir ralli oyunudur

Stunt Rally açık kaynak kodu ile geliştirilen ve oyun severlere uçuk bir ralli tecrübesi yaşatmayı amaçlayan bir yarış oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ralli oyunu olan Stunt Rally düz asfalt yollarda yarıştığınız standart yarış oyunlarının aksine zorlu arazi şartlarında yarıştığınız ve yanlayarak virajları aldığınız bir araba yarışı tecrübesi sunuyor. Oyunun içerisinde 172 adet yarış pisti yer alıyor ve bu yarış pistleri özel tasarımlara sahipleri. Rampalar, keskin virajlar, yükselen yollar karşılaşabileceğiniz pist şarrtları arasında. Oyunda 34 farklı yarış alanı bulunuyor. Bu alanlar kendilerine has manzaralara sahipler. Ayrıca dünya dışındaki gezegenlerde yer alan yarış pistleri de Stunt Rally içerisinde karşımıza çıkıyor.

Stunt Rally'de yarış pistleri farklı zorluk seviyelerine ayrılmış. Eğer rahatlamak ve dinlenmek isterseniz kısa ve kolay pistleri tercih edebilir, çılgın akrobatik numaralar denemek isterseniz gösteri yapabileceğiniz pistleri tercih edebilirsiniz. Oyun içerisinde 20 adet araba seçeneği oyunculara sunuluyor; ayrıca motor da kullanabiliyoruz. Bütün bu araçların yanında havada süzülerek giden uzay gemileri ve bir adet zıplayan küre ilginç araç seçenekleri olarak oyunda yer alıyor.

Stunt Rally farklı oyun modlarına yer veriyor. Oyunun grafiklerinin görsel olarak tatmin edici kalitede olduğu söylenebilir. Stunt Rally'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Çift çekirdeki 2.0 GHZ işlemci
  • 256 mB video belleğe ve Shader Model 3.0 desteğine sahip GeForce 9600 GT veya ATI Radeon HD 3870 ekran kartı