Stupid Ninjas Free

Stupid Ninjas Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 197
  • DOSYA BOYUTU 17.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameResort

Stupid Ninjas Free, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz zorlu bir beceri oyunudur.

Stupid Ninjas Free adlı iOS oyununda köylülerin başına musallat olan ninjaları ortadan kaldırabilecek son samuray ve köylülerin son umudu sizsiniz.

Samuray kılıcınızı elinize alarak her bölümde karşınıza çıkan ninjaların tamamını 1, 2 veya 3 kılıç darbesiyle yok etmeniz gerekiyor.

Tabi bunu yapmak hiç kolay olmayacak çünkü yer yer tek kılıç darbesiyle yedi sekiz ninjayı yok etmeniz bile gerekecek. Peki bunu nasıl yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Çok kolay.

Bu noktada aptal ninjaların üzerinde yer alan ölümcül ninja yıldızlarından faydalanıyoruz. Bir kılıç darbesiyle kestiğiniz ninjaların üzerinde yer alan ölümcül ninja yıldızları dört bir yana dağılıyor ve diğer ninjalara saplanıyor. Aynı şekilde yıldızı yiyen ninja ölüyor ve onun üzerindeki yıldızlarda etrafa dağılıyor. Bu şekilde zincirleme bir reaksiyon arasında çoğu zaman farketmeden tüm ninjaları haritadan temizlemiş olacaksınız.

Her bölümde bulunan ninjaları ortadan kaldırmak dışında yapmanız gereken bir diğer görev ise her bölümde üç adet bulunan altın renkli ninja yıldızlarından olabildiğince fazla toplayarak, sonraki bölümlerin kilidini açtırmaktır.

Sonuç olarak Stupid Ninjas Free gerçekten bağımlılık yapan, düşündüren ve eğlendiren bir iOS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca boş zamanlarınızı değerlendirmek için birebir.