Sunny Hillride

Sunny Hillride

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 105
  • DOSYA BOYUTU 27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Headup Games

Sunny Hillride adlı Android oyununda bir yandan arabanızı olabildiğince hızlı sürerken bir yandan da bagajlarınızı düşürmemeniz gerekiyor.

Sunny Hillride, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz oldukça keyifli ve sürükleyici bir araba oyunudur.

Birbirinden yüksek tepelerin yer aldığı farklı haritalar üzerinde aracınızı olabildiğince hızlı sürmeye çalışacağınız bu oyunda benzininiz bitene kadar ilerleyeceksiniz ve bu süre içerisinde yeterli puanı toplamanız durumunda sonraki bölümlere geçebileceksiniz.

Bölüm içerisinde yaptığınız hız, havada geçirdiğiniz süre ve daha birçok farklı etkenin puanınızı etkileyeceği bu oyunu çok seveceğinize eminim.

Yer yer zorlu akrobatik hareketler yapmanız gereken oyunda dikkat etmeniz gereken iki şey var. Birincisi benzininizi boşu yere harcamamak, ikincisi ise aracınızın üstünde yer alan bagajınızı kaybetmemek. Eğer bu iki kurala dikkat ederseniz daha yüksek puanlar alabilir ve bölümleri çok daha kolay şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında toplayabileceğiniz kadar altın toplamak ve yol üzerinde karşınıza çıkan eşyaları almak da önem taşımaktadır.

Kullanıcılara eğlenceli zaman geçirebilmeleri için farklı oyun modları da sunan Sunny Hillride, buna ek olarak gerçekleştirilmesi gereken farklı başarımları da oyun severlere sunmaktadır. Ayrıca liderler tablosu üzerinde yer almaya çalışabilir ve diğer oyuncuların skorlarıyla kendi skorlarınızı karşılaştırabilirsiniz.