Sunshine

Sunshine

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,401
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spika Inc.

Sunshine, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya paylaşma uygulamasıdır.

Sunshine, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya paylaşma uygulamasıdır. Uygulama aracılığı ile büyük boyutlardaki dosyaları kolayca başkalarıyla paylaşabiliyorsunuz.

Zaman zaman hepimizin telefon ya da tabletlerimizden büyük dosyalar gönderme ihtiyacı oluyordur. Özellikle artık telefonlarımızı fotoğraf makinası ve kamera gibi kullandığımız için içerisinde çok önemli büyük boyutta dosyalar oluyor.

Sunshine uygulaması da bu büyük boyutlardaki dosyaları görüntülemenizi, paylaşmanızı ve kolayca göndermenizi sağlıyor. Bunu da herhangi bir bulut depolama sistemi olmadan yapıyor. Genellikle dosya paylaşımı için bulut tercih edilse de bunu güvenlik sebebiyle istemiyorsanız Sunshine işinize yarayabilir.

Sunshine sunucu tabanlı Box gibi uygulamaların aksine direk olarak dosyaları cihazlarınıza gönderiyor. Yani aslında bir nevi cihazdan cihaza uygulaması olduğunu söyleyebilirim. Sunshine'ın kullandığı teknoloji sayesinde normalde 1 saat alacak bir paylaşımı bir kaç dakikada halledebiliyorsunuz.

Herhangi bir senkronize, upload, download işlemi olmaksınız dosyalarınızı bir cihazdan diğerine gönderebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel kullanım alanlarından birisi de bu sayede fotoğraf ve videoları doğrudan akıllı televizyon, Playstation ya da Xbox cihazlarınıza göndererek büyük ekran keyfi yaşamanızı sağlaması diyebilirim.

Sunshine'ın hem sunduğu özellikler bakımındah hem kolay kullanımı bakımından hem de güvenli olması bakımından başarılı bir dosya gönderme servisi olduğunu söyleyebilirim. Eğer siz de büyük boyutlu dosyalar gönderiyorsanız bu uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum.