Super Arcade Football

Super Arcade Football

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 523
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OutOfTheBit Ltd

Super Arcade Football retro oyunlara benzeyen yeni bir futbol oyunu

Super Arcade Football eğer hızlı ve heyecanlı maçlar yapmak isterseniz oynamaktan bolca keyif alabileceğiniz bir futbol oyunu.

Günümüzde karşımıza çıkan PES ve FIFA gibi futbol oyunları genellikle oyunculara en gerçekçi futbol tecrübesini sunmak amacıyla tasarlanıyorlar. Bu oyunlar bize gerçeğe yakın bir futbol tecrübesi sunsalar da hiçbir zaman eskiden oynadığımız Sensible Soccer gibi retro futbol oyunlarındaki havayı ve eğlenceyi yakalayamıyorlar. İşte Super Arcade Football bu kaybolan havayı bize tekrar yaşatmayı amaçlayan bir futbol oyunu. Eğer simülasyon tarzındaki futbol oyunlarından sıkıldıysanız Super Arcade Football size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir oyun.

Super Arcade Football'da oyunu kuşbakışı kamera açısıyla oynuyoruz. Oyun oldukça hızlı bir şekilde oynanabilirken hareketlerdeki akıcılık nedeniyle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bu hızlı yapının içerisine ağır çekim gol pozisyonları da ekleniyor ve ortaya süper eğlenceli bir yapı çıkıyor.

Super Arcade Football dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz online karşılaşmalarda arkadaşlarınıza karşı oynayabilir veya arkadaşlarınızla aynı takımda yer alabilirsiniz. Oyun içinde turnuvalara katılabilmektesiniz. Buz üstünde futbol gibi ilginç oyun modlarına ev sahipliği yapan Super Arcade Football oyundaki fizik kurallarıyla oynamanıza da imkan veriyor.

Super Arcade Football'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- Intel Core i3 işlemci

- 2 GB RAM

- Intel HD Graphics ekran kartı

- 1 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme