Super Ball Juggling

Super Ball Juggling

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 987
  • DOSYA BOYUTU 3.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici .GEARS Studios

Super Ball Juggling en az Flappy Bird kadar sinir bozucu bir oyundur

Super Ball Juggling sinir bozuculuğu ile ün yapan Flappy Bird'ün yapımcısı Dong Nyugen tarafından geliştirilmiş olan bir başka sinir bozucu oyundur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Ball Juggling aslında çok basit bir mantığa sahip. Temel amacımızın top sektirme olduğu oyunda bize doğru gönderilen topu en çok kaç kere sektirebileceğimizi sınıyoruz. Fakat her şeyin bu kadar kolay olduğunu sandınız değil mi? Asıl olay birkaç defa topu sektirdikten sonra başlıyor ve ikinci top devreye giriyor. Bu aşamadan sonra her iki oyuncuyla aynı anda 2 topu sektirmeye çalışıyoruz ve saç baş yolma serüvenimiz başlıyor.

Super Ball Juggling oyunu için söylenebilecek tek söz ev, araba, iş, aş ve eş kaybettirebilme potansiyeline sahip bir oyun olduğudur. Oyuncu Super Ball Juggling oynarken o kadar hırs yapıyor ki oyunu defalarca arka arkaya oynamaktan sıkılmıyor. Özellikle arkadaşlarınızla oyunu oynuyorsanız rekabet işe daha da farklı bir renk katıyor ve saatlerce oyunun başından kalkamıyorsunuz.

Super Ball Juggling, uygulama marketlerinden kaldırılan Flappy Bird'in yokluğunu size unutturacak bir başka saçma, bağımlılık yapıcı, bir o kadar da eğlenceli bir oyun.