Super Goalkeeper - Soccer Game

Super Goalkeeper - Soccer Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 799
  • DOSYA BOYUTU 31.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Luandun Games

Super Goalkeeper - Soccer Game, kaleci yerine geçerek falsolu ve köşeye giden zorlu şutları kurtarmaya çalıştığınız bir Windows 8.1 oyunu.

Super Goalkeeper - Soccer Game, futbol oyunlarını seviyor ancak maç yapmaktan sıkıldıysanız deneyebileceğiniz farklı bir yapım. Adından da anlayacağınız üzere bu sefer kalede pozisyonumuzu alıyor ve üzerimize gelen hızlı şutları çıkarmaya çalışıyoruz.

Düşük donanımlı Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayar kullanıcıları için ideal olduğunu düşündüğüm Super Goalkeeper, en basit tabirle bir penaltı kurtarma oyunu. Lakin hem kamera açısının kendimizi gerçekten kaleciymiş gibi hissettirecek şekilde ayarlanmış olması, hem de stattan havaya sokan seslerin yükselmesi nedeniyle oldukça zevkli ve benzerlerinden ayrılan bir oynanış sunuyor.

En iyi kaleci olmaya çalıştığımız oyunun seçenekleri arasında sonsuz ve arcade var. Sonsuz modu seçerseniz seviye atlayarak ilerliyorsunuz ve her seviyede hem gelecek atışların sayısı artıyor, hem de daha zor atışları kurtarmanız isteniyor. Arcade modunda 3 can veriliyor. 3 şut içeri aldığınızda oyuna veda ediyorsunuz. Her iki modda da boşuna ter dökmüyorsunuz. Kazandığınız altınları yeni oyuncular, kaleci eldivenleri ve toplar satın almak için kullanabiliyorsunuz.

Satın alım sunmamasıyla beğenimi kazanan penaltı kurtarma oyununda kaleciyi birinci bakış kamera açısından görmek yerine geçme hissiyatı verdiğinden güzelmiş gibi dursa da görüş alanınızı kapatıyor ve özellikle köşelere giden topları kurtarırken zorluk çıkartabiliyor. Küçük ekranlı bir mobil cihazda oynuyorsanız ve de parmaklarınız ince değilse oynarken biraz zorluk çekebilirsiniz.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınız yeterince güçlü değilse ve de futbol ilgi alanınıza giriyorsa farklı bir deneyim sunan Super Goalkeeper - Soccer Game oyununa kesinlikle göz atmalısınız.