Super Mechs APK

Super Mechs APK

kullanıcı

Super Mechs APK, tek oyunculu ve PvP modda oynama seçenekleri sunan robot savaşları oyunu. Robot savaş oyunları sevenlere tavsiyemizdir.

Super Mechs APK, çizgi film stili görsellerine bakıp oynamaktan vazgeçmenizi istemediğim oyunlar arasında. Android platformunda ücretsiz oynanabilen strateji odaklı robot oyunu olarak kendine yer buluyor. İster tek oyunculu modda isterseniz de PvP modda gerçek oyunculara karşı oynama şansına sahipsiniz.

Super Mechs APK İndir

Küçük ekranlı telefonda da keyifli oynanış sunan Super Mechs, kendi robotlarınızı tasarlayıp savaşlara katıldığınız, hem online hem de çevrimdışı ilerleyebileceğiniz sürükleyici bir yapım. Sıra tabanlı oynanış sunan taktiksel strateji oyununda katıldığınız her mücadelede makineniz için yeni bir parça almış oluyorsunuz. 100’ün üzerinde farklı parça ve güçlendiricilerle yenilmez robotunuzu diğer bir deyişle makinenizi tasarlıyorsunuz.

Klan sistemini de bünyesinde barındıran Super Mechs’de rakiplerinizle sohbet te edebiliyorsunuz. Savaş esnasında karşılıklı diyalogların dönmesi güzel bir detay. Son söz olarak diyebilirim ki; robot oyunlarından keyif alıyorsanız kesinlikle oynamanızı isterim.

Super Mechs APK Son Sürüm Özellikleri

  • Tek oyunculu senaryo modunda savaş mekanik robotlarına karşı savaşın ve ödülleri toplayın.
  • PvP (birebir) eşleştirme ile dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı mücadele edin.
  • Mekanik savaşçınızı dilediğiniz gibi biçimlendirin. Tam kontrole sahipsiniz!
  • Gerçek zamanlı olarak oynayın ve sohbet edin.
  • Mekanik savaşçılardan oluşan birliklere katılın veya kendi birliğinizi kurun.

Super Mechs, mantığınızı ve zekanızı test eden robot savaşı oyunu. Aktif ve kararlı internet bağlantısı gerektiren benzersiz savaş robotları MMO aksiyon oyunu sıra tabanlı oynanış sunuyor.

Super Mechs Hile ve İpuçları

Yakın dövüş + ezip geçme: Ezip geçmeyle birlikte bir yakın dövüş silahı kullanın. Bu stratejinin daha gelişmiş versiyonu, mesafeyi kapatan silahlara ve yakın dövüş/yakın menzilli silahlara sahip bir ayrılmayan makine. Böyle bir makine yaparsanız, yakın menzilli cephaneliği kullanmak için düşmana yaklaşmanız gerekir ancak yakın menzile giremiyorsanız uzaktan saldırmak için en az bir orta/uzun menzilli silah donandığınızdan emin olun. İster yakın menzilli ister geri ateşlemeli drone’u kullanın.

Enerjisiz mekanikler: Bazı fiziksel ve ısı silahlarının çalışması için enerji gerekmiyor. Bunlar enerjisiz makine oluşturmak için enerjisiz cephanelikle birlikte kullanılabiliyor. Enerjisiz makineler gereksinim duymadıkları için enerji tükenmesinden büyük ölçüde etkilenmiyorlar.

Buz kırıcı mekanikler: Diğer ısı silahlarıyla birlikte soğutmayı tüketen ısı silahlarını kullanan ısı makineleri yüksek miktarda ısı hasarı verir.

Düzelen kırıcı mekanikler: Yüksek miktarda enerji hasarı veren diğer enerji silahlarıyla düzelen enerji silahları kullanan enerji makineleri.

Sayaçlar: Bir özelliği gerçekten yüksek olan, diğer istatistikleri düşük olan özel bir makine türü. Bu makineler, ısı, enerji ve veya fiziksel gibi yalnızca bir unsura karşı iyi çalıştığından çok sevilmiyor.

Hibrit makineler: Hibritler, çoğu makineye çok iyi adapte olabildikleri ve iki element kullanarak saldırabildikleri için çok yönlüdür.

4 yan silah kullanmamaya çalışın: Modüllerde kullanılacak ağırlığı boşa harcamış olursunuz. Makinelerinize aşırı yük yüklemeyin. Her 1 kilo fazlalılık 15 sağlık puanı kaybı demek. Makinenizi önemli ölçüde yükseltecek bir şey eklemek istediğinizde, yeterli sağlık puanınız da varsa ağırlığınızı artırın.

Enerji silahlarını asla ısı silahlarının yanında kulanmayın: Mümkün olduğunca tek hasar veren makineler yapın. Isı ve enerji silahlarının yanında yalnızca fiziksel silahları kullanmanız da önerilmez.