Super Muzzle Flash

Super Muzzle Flash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dime Studios Pty. Ltd.

Super Muzzle Flash, ekranda dolaşan yaratıkları yok etmeye çalıştığımız bir aksiyon oyunu.

Super Muzzle Flash, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda başarılı olabilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız ve oyun esnasında hızlı düşünüp hemen harekete geçmemiz gerekiyor.

Oyuna ilk girdiğimizde karşılaştığımız tasarım açıkçası çok etkileyici değil. Oyunun retro atmosfere sahip olması güzel bir ayrıntı. Fakat biraz daha dolu görünen bir arayüze yer verilseydi daha iyi olabilirdi. En nihayetinde mobil oyunlar arasında retro bir karaktere sahip olup da etkileyici olmayı başarabilen birçok örnek var.

İşin güzel yanı görsel anlamdaki tekdüzelik oyunun zorlu yapısı içerisinde eriyip gidiyor. Temel amacımız ekrana fırlayan turuncu hayaletleri yok etmek. Bunu gerçekleştirebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Fakat bu noktada çok kritik bir detaya dikkat etmemiz gerekiyor. Ekranımıza sadece turuncu hayaletler çıkmıyor. Araya karışan mavi sivillere asla zarar vermememiz gerekiyor. Aksi halde oyunu başarısızlıkla sonuçlandırmış oluyoruz.

Oyunda sergilediğimiz performansı video olarak çekip arkadaşlarımızla paylaşabilme şansına sahip oluyoruz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Super Muzzle Flash, beceri odaklı oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan biri.