Survival Prison Escape: Fort Robot Way Out Night

Survival Prison Escape: Fort Robot Way Out Night

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tag Action Games

Hapishaneden kaçmaya hazır olun.

Robotların dünyasına hoş geldiniz.

Tac Action Games tarafından geliştirilen ve sadece Android platformu oyuncularına sunulan Survival Prison Escape: Fort Robot Way Out Night ile robotik savaşlara dahil olacak ve tam anlamıyla aksiyonun dibine vuracağız.

Kaliteli grafikleri ile oyunculara enfes bir aksiyon deneyimi sunacak olan bu mobil oyunda, birbirinden farklı görevlere imza atacak ve düşman robotlarını yok etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde çok sayıda görev bizleri bekliyor olacak. Oyuncular kolaydan zora doğru gidecekleri görevlerde yeni öğeler kazanacak ve bu öğeleri robotlarının faydasına kullanabilecekler.

Zorlu ve gerçekçi bir ortamın yer aldığı yapımda kolay ve pürüzsüz kontroller bulunuyor. 3D grafikler ile oyunculara en iyi savaş hissini veren yapımda inanılmaz ses efektleri bulunuyor. Oyuncular bu efektler ile savaş ortamında adrenalini adeta iliklerine kadar hissediyorlar. Oyun içerisinde çok sayıda farklı robot çeşidi yer alıyor. Tabii seçtiğimiz robotu yükselterek daha etkili bir hale getirebiliyoruz. Hapishaneden kaçışı konu alan oyunda, etraftaki askerlerin tamamı robotik askerlerdir. Bizden istenilen bu hapishaneden başarılı bir şekilde kaçabilmektir.