Swift WiFi

Swift WiFi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,485
  • DOSYA BOYUTU 4.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Swift Soft

Swift WiFi'yi kullanarak gittiğimiz yerlerde bağlanabileceğimiz tüm WiFi noktalarını keşfedebiliyoruz.

Swift WiFi, Android kullanıcılarının hizmetine ücretsiz olarak sunulan bir kablosuz bağlantı bulma uygulaması olarak düşünülebilir.

Özellikle sık sık tatile veya yurtdışına çıkan kullanıcıların işine yarayacağını düşündüğümüz Swift WiFi sayesinde, gittiğimiz herhangi bir yerdeki kablosuz bağlantı noktalarını bulabiliyoruz. Özellikle bazı tatil yerlererinde kablosuz internet noktası bulmak zor olabiliyor. Swift WiFi ise erişime açık olan şifresiz ağları tek tek tespit ederek kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Uygulamanın tek işlevi etrafımızdaki WiFi noktalarını bulmak değil aynı zamanda bağlantı hızımızı da test etmek. Bu sayede en hızlı bağlantıya hangi ağ üzerinde sahip olduğumuzu zahmetsizce görebiliyoruz.

Uygulama daha önce bağlanmış olduğumuz ağları hafızasında tutuyor. Böylece daha önce herhangi bir ağa tekrar bağlanmak istediğimizde tekrar şifre girmemiş oluyoruz. Özel bir algoritma kullanan Swift WiFi be kullanıcıların ne de bağlantı sunanların güvenliğini tehdit edebilecek bir soruna yol açmıyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun Swift WiFi'yi rahatlıkla kullanabilir ve çevrenizde kullanılabilir olan kablosuz bağlantı noktalarını tespit edebilirsiniz. Başarılı bir kullanım deneyimi sunan uygulama, ev dışı ortamlarda sık sık internete bağlanmak zorunda olan kullanıcıların hoşuna gidebilecek bir seçenek.